לשיחת ייעוץ חייגו:

תצהיר נוטריוני

תצהיר נוטריוני

תצהיר נוטריוני

לחתום מתוך הבנה
הנוטריון מאשר כי העומד בפניו מבין את המשמעות המשפטית של התצהיר עליו הוא חותם. לעיתים הרשויות אינן מסתפקות בתצהיר אשר נחתם בפני עורך דין ודורשות כי התצהיר יאושר וייחתם על ידי נוטריון. ישנם סוגי תצהירים שונים אשר הנוטריון יכול לאשר, לדוגמא: הצהרת מתרגם שתרגומו מדויק (אישור שכזה הוא לא תרגום נוטריוני), אישור תצהיר שמופק עבור הורים המתירים לבנם היחיד לבצע שירות ביחידה קרבית בצבא, אישור תצהיר לאנשים אשר חותמים על ייפוי כוח ועוד.

תצהיר נוטריוני ניתן לקבל במשרדנו, כשהחתימה נעשית בפועל בפני הנוטריון.
כדי להעניק לכם את השירות הנוח ביותר, קיימת אפשרות לקבל תצהיר נוטריוני בבית הלקוח או בכל מקום אחר בו הוא נמצא.

תצהיר נוטריוני

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ ללא התחייבות

שירותים נוספים

סוגי תעודות נוטריוניות

תצהירים

תצהיר הוא הצהרה חתומה על עובדה שנעשית מרצון על ידי מצהיר תחת שבועה או אישור שניתנו על ידי אדם המוסמך לכך על פי חוק. אימות נוטריוני של מסמך זה מספק שכבת אימות, המעידה שהחותם הופיע אישית בפני הנוטריון, זוהה כראוי וחתם על המסמך בנוכחות הנוטריון.

ייפוי כוח נוטריוני

ייפוי כוח מאפשר לאדם אחד להעניק לאחר סמכות משפטית לפעול בשמו בעניינים מסוימים. אימות נוטריוני של ייפוי כוח מאשר שהחתימה של הממנה היא מקורית ושהוא התכוון להעניק סמכות למוטב שצוין במסמך.

מסמכי תכנון עיזבון

מסמכי תכנון עיזבון, כגון צוואות, נאמנויות והנחיות מקדימות, דורשים לעתים קרובות אימות נוטריוני. נוטריונים מוודאים שהאדם שיוצר את המסמך עושה זאת מרצונו החופשי וללא השפעה בלתי הוגנת.

חוזים והסכמים

חוזים והסכמים רבים מאומתים נוטריונית כדי להבטיח שהחתימה היא אותנטית, דבר שיכול להיות קריטי לכך שהמסמך יהיה בר אכיפה מבחינה משפטית. אימות נוטריוני יכול למנוע מחלוקות לגבי הלגיטימיות של החתימות המעורבות.

אישורים נוטריוניים מיוחדים

1. מסמכי הלוואה

במקרה של מסמכי הלוואה, נוטריון מאשר את זהות הלווה ומבטיח שהלווה חותם על ההסכם ביודעין וברצון. זה כולל מסמכי משכנתא, שטרות חוב ושעבודים. בדרך כלל נדרשת נוטריזציה של מסמכים אלה כדי שיהיו מחייבים מבחינה משפטית וניתנים לרישום.

2. מסמכי הגירה

לצורכי הגירה, נוטריון מאמת את זהות החותם ואת האותנטיות של המסמכים התומכים. דוגמאות לכך הן תצהירי תמיכה, בקשות לויזה ומסמכים משפטיים אחרים הנדרשים על ידי רשויות ההגירה

3. תעודות חינוך

נוטריזציה של תעודות חינוך, כגון דיפלומות ותעודות, נדרשת לעתים קרובות ללימודים בחו"ל או להגירה. היא מאשרת שהמסמך הוא העתק נאמן למקור, ולפעמים מצורפת לו אפוסטיל אם המסמך אמור לשמש ברמה הבינלאומית

למידע נוסף ושירותים נוטריונים

ארכיב נוטריוני

איך עושים אימות חתימה?

אימות חתימה נעשה על ידי נוטריון. זהו שירות הנדרש על מנת לאמת את חתימתכם, בשביל שאם תגישו מסמך חתום על ידכם, תהיה הוכחה שזו היא אכן החתימה שלכם. הדבר נעשה גם כשירות עבורכם…

קרא עוד »