לשיחת ייעוץ חייגו:

אישור חיים

אישור חיים

אישור חיים – כשמו כן הוא. אישור שאדם מסוים נמצא בין החיים
לעיתים נדרש אדם להציג אישור חיים על ידי הרשויות השונות על מנת לקבל מהן שירותים, הטבות או תנאים מיוחדים. במדינת ישראל נוטריון חותם ומאמת בחתימתו כי האדם אשר נמצא לפניו הוא מי שהוא טוען שהוא. לנוטריון סמכות להפיק אישור חיים.

הצורך באישור חיים
אזרח המבקש קבלת שירות ממשרד הפנים, רישום זכויותיו בלשכת רישום המקרקעין (טאבו), או להוציא הוכחה לכל מטרה אחרת את עובדת היותו בין החיים, אנשים הנזקקים לפנסיה סוציאלית מביטוח לאומי או רנטה מגרמניה או כל הליך אחר מול רשות הנמצאת במדינה אחרת. במקרה זה ייתכן כי יהיה צורך לצרף גם מסמכים נלווים – לגביהם ייתכן שיהיה צורך במקרים מסוימים גם צירוף שלתרגום נוטריון עבור מסמכים אלו, וכן צירוף של אישור מאפוסטיל על מנת לתת אישור הנוטריוני תוקף במדינה בה מדובר.

אישור חיים רן מרכוס

הליך הפקת אישור חיים

אישור חיים במקרים מיוחדים
במקרים בהם האדם עבורו נדרש מסמך אישור החיים לא מסוגל להגיע בכוחות עצמו לנוטריון, הנוטריון יוכל להגיע למקום מוצאו – ביתו/בית החולים/בית אבות בו נמצא המבקש.

במקרה של אישורי חיים ממשרד הפנים, יש לפעול בעזרת אישור רפואי המציג את הפרטים הבאים:

אישור חיים

את האישור הרפואי יש להגיש בתוך יומיים מהרגע בו ניתנה חתימתו של הרופא, למשרד הפנים. על בא כוחו של המבקש להצטייד לצורך זה גם בייפוי כוח.

את אישור החיים ניתן לקבל במשרדנו, לאחר שהנוטריון זיהה את האדם זיהוי וודאי.
כדי להעניק לכם את השירות הנוח ביותר, קיימת אפשרות שהנוטריון יגיע אל בית הלקוח או לכל מקום אחר בו הוא נמצא על מנת להנפיק עבורו אישור חיים.

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ ללא התחייבות

שירותים נוספים

למידע נוסף בנושא אישור חיים

צוואות נוטריוניות

אישור צוואה נוטריונית הוא שלב קריטי בהבטחת כיבוד רצונותיו של אדם שנפטר לגבי חלוקת עזבונו. צוואה נוטריונית נחתמה בנוכחות נוטריון

אימות חתימה

אימות חתימה

אימות חתימה היא טכניקה המשמשת לזיהוי זהותו של אדם באמצעות ניתוח חתימתו. תהליך זה, הנעשה באופן ידני או דיגיטלי.

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך

למי מיועד ייפוי כוח מתמשך ומדוע? כל מה שחשוב שתדעו על ייפוי כוח מתמשך.