לשיחת ייעוץ חייגו:

נוטריון בראשון לציון

מאמר זה יעסוק בעורך דין מסוג נוטריון. בהמשך, נעסוק במשרד נוטריון בראשון לציון. ראשית כל, נדון בסוגיה מיהו נוטריון ? ובכן, נוטריון הוא עורך דין בעל ותק של 10 שנים לפחות, וחבר בלשכת עורכי הדין. תעודת הנוטריון ניתנת לעורך דין אם לא הורשע, במהלך 10 השנים שקדמו לבקשה, בעבירה שיש עמה קלון, או בעבירה שהצריכה השעיה מלשכת עורכי הדין. עליו להיות אזרח מדינת ישראל. בלשכת עורכי הדין, ספר נוטריונים – המכיל את רשימת כל עורכי הדין בישראל – להם יש אסמכתא של נוטריון. האסמכתא ניתנת מטעם משרד המשפטים.

הסמכויות של נוטריון 

סמכויותיו רבות ומתרכזות באישורי מסמכים: אישור כי מסמך מסוים הנו מקורי, אישור תרגומים למסמכים, ואישור כי האדם שחתם על המסמך הוא אכן האדם ששמו רשום על המסמך.
מקבץ דוגמאות לעבודות שוטפות המתבצעות בידי נוטריון

  1. עריכת הסכם ממון בין פרטי הזוג הנשוי, ואישורו.
  2. עריכת תרגומים למסמכים.
    הוצאת אישור כי אדם הזכאי לפיצויים כלכליים מממדינה מסוימת, עקב שלל סיבות – אכן חי. הדבר משמש בעיקר ניצולי שואה שזקוקים לאישור כזה, חתום על ידי נוטריון.
  3. חתימה על מסמך ייפוי כוח עבור הלקוח – לבקשת הבנקים המלווים לו כספי משכנתא.


חתימת הנוטריון היא באמצעות אפוסטיל: חותמת אדומה עליה מתנוסס הכיתוב "נוטריון" ומתחת שמו המלא ופרטיו.

אמנת האפוסטיל (אמנת האג) היא אמנה שמלבד ישראל – חתומות עליה כל מדינות אירופה, ארצות הברית וחלק ממדינות דרום ומרכז אמריקה. האמנה מחייבת כל בית משפט להכיר במסמך שנחתם על ידי נוטריון ממדינה זרה.

עורך דין נוטריון בראשון לציון – משרד נוטריון בראשון לציון יבצע עבורך את כל עבודות אישור ואשרור המסמכים: נערוך הסכם ממון לזוגות צעירים בטרם ייצאו לדרכם החדשה, נבצע את כל סוגי התרגומים, לרבות אישורי תרגומים שניתנו לבדיקה. אנו נטפל בכל המסמכים שלך בצורה ראויה, ונאשר אותם באמצעות אפוסטיל, אם יימצאו אמינים ומאומתים. נוכל לסייע לך לאשר תעודות או מסמכים רשמיים שנמצאים ברשותך. משרד נוטריון בראשון לציון ילווה את כל המסמכים שלך, ובמידת הצורך יבצע עבודות כתיבה עבור מסמכים חדשים ויאשר אותם.

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים:

077-2319289

חיפוש באתר

מאמרים נוספים בנושא שירותי נוטריון

נוטריון ברחובות

מאמר זה ידון בסוגיה מיהו נוטריון, והאם כל עורך דין הוא בהכרח נוטריון ? לאחר מכן, נפרט את סמכויותיו של הנוטריון, נפרט על העבודות השוטפות

קרא עוד »