לשיחת ייעוץ חייגו:

תרגום נוטריון רוסית

תרגום נוטריון צרפתית

נוטריון רוסית

נוטריון רוסית – שירותי תרגום נוטריוני לשפה הרוסית

מחפשים תרגום לרוסית? אישור נוטריוני להצהרת מתרגם בשפה הרוסית במרכוס ושות' עורכי דין ונוטריונים

תרגום לשפה הרוסית הכולל אישור נוטריוני להצהרת מתרגם הוא אחד השירותים שמשרדנו נותן. תרגום לרוסית של כל סוגי המסמכים ובכלל זאת, פיסקי דין, תעודות זיהוי, תעודות לימודים וכל סוגי התעודות והמסמכים למינהם. התרגום אותו אנו מבצעים הינו תרגום מקצועי ומדוייק.

במרכוס ושות' עורכי דין ונוטריונים, ניתן למצוא תרגום בשפה הרוסית. התקנים של תרגום לשפות זרות מצריך את בקיאותו המוכחת של אותו מתרגם בשפת המסמך ושפת היעד. הצהרה של המתרגם המקצועי, בקיאותו ונאמנותו, נבדקת ע"י הנוטריון, לאחר הבדיקה הנוטריון חותם את חתימתו והופך את המסמך שמתורגם לקביל מול המוסדות השונים, אם בארץ ואם בחו"ל. ישנם מקרים בהם נדרשת חותמת אפוסטיל.

שירותי נוטריון רוסית

נוטריון הנו איש מקצוע בעל סמכות משפטית המאשר אמינותם ותוקפם של מסמכים משפטיים. נוטריון חייב להיות עו"ד בעל ותק של 10 שנים לפחות. על מנת להיות בעל אסמכתא לאישור מסמכים נוטריונים.

מלבד שירות התרגום, לשפה הרוסית, הנוטריון מבצע גם אישורים נוטריונים, אימות חתימות, אישור חיים, חתימות נוטריוניות ועוד. נוטריון נחשף למסמכים משפטיים ולעתים רגישים, ומחויב לשמור על כללי האתיקה והמוסר, על מנת להוות איש מקצוע אמין ומהימן.

אנו במרכוס ושות' עורכי דין ונוטריונים מבצעים שירותי תרגום לשפה הרוסית. במהירות, מקצועיות ואמינות הנם חלקים מהותיים מעבודתנו, אנו נותנים את כל שירותינו על הצד הטוב והמהיר ביותר, לנוחיות הלקוח.

על מנת לקבל פרטים נוספים, השאירו את פרטיכם בטופס המצורף, ואנו נשוב אליכם בהקדם.

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ ללא התחייבות

שירותים נוספים

מאמרים נוספים בנושא תרגום נוטריון

תרגום נוטריון צרפתית

תרגום נוטריון לרומנית

תרגום נוטריוני לרומנית מחפשים מתרגם לרומנית? אוכלוסיית דוברי רומנית בישראל אינה גדולה אך קיימת. עובדים זרים, מהגרים, עולים חדשים, סטודנטים, אנשי עסקים אשר שוהים בישראל

קרא עוד »