לשיחת ייעוץ חייגו:

תרגום נוטריוני פורטוגזית

מחפשים מתרגם לפורטוגזית? אנשים בכל מיני שלבים בחייהם, צריכים לתרגם מסמכים שונים, שיש לחתום עליהם בחתימה נוטריונית. רק נוטריון הבקיא בשפה הפורטוגזית, יכול יהיה לבצע תרגום נוטריוני פורטוגזית. הנוטריון מקפיד על הפרטים הקטנים, כך שהמסמך יהיה מדויק. שינם מסמכים שהם דחופים יותר יש לבצע בהם תרגום מהיר, כך שהנוטריון יענה ביעילות ומהירות ללקוחות הדורשים תרגום דחוף יותר. ישנם יהודים החיים בברזיל, או ישראלים שהיגרו לפורטוגל או ברזיל שהן שתי המדינות שבהן השפנה המדוברת הינה פורטוגזית. השפה הפורטוגזית, הינה השפה השביעית בגודל בעולם וישנם נוטריונים רבים במרכז הרץ במיוחד, אשר מבצעים תרגום נוטריוני לשפה זו.

אישור הסכמים ותרגומם ע"י נוטריון

תרגום לפורטוגזית מקצועי – אחד מהמסמכים הנפוצים יותר שיש לבצע בו תרגום נוטריוני פורטוגזית, הינו הסכם ממון, צוואות וירושות, היות וישנן משפחות שיש להן קרובי משפחה בברזיל או פורטוגל ובמותם הם מורישים את רכושם לקרוביהם בישראל. הסכמים אלה, חייבים בתרגום ואישור נוטריוני, על מנת להעביר אותם לממשלות של ברזיל או פורטוגל ויש לאמת את התרגום והמילים המורכבות המשפטיות. ישנן חברות תרגום שמתרגמים מקצועיים על פי הנושאים הספציפיים, כגון תרגום משפטי מפורטוגזית, מבצעים את התרגום אך הוא חייב להיות מאומת ע"י הנוטריון הדובר את השפה הפורטוגזית, ברמת שפת אם.

בררו מה הזמינו של הנוטריון ואת העלות של תרגום ואימות המסמך

בגלל שישנם נוטריונים רבים אשר עוסקים עם תרגום נוטריוני פורטוגזית, יש לברר תחילה מהי זמינותם, מה המחיר של התרגום, על פי מה מחשבים או עורכי את העלות וכן הלאה. משרד המשפטים, מפרסם בכל שנה, את התעריף של תרגום נוטריוני, כך שהמחירים הם אחידים אך יהיו שונים בהתאם לכמות המילים והמסמכים. גם מסמכים השייכים לרישום האוכלוסין, כגון תמצי תושב ומסמכים כגון תרגום תעודות בגרות המשמשים ללימודים באחת מהארצות הדוברות פורטוגזית, הינם מסמכים נפוצים שנוטריונים מתרגמים . כדאי כי תביאו את המסמכים הרלוונטיים לנוטריון,כך שיוכל לבחון אותם לפני התרגום ואם יש להוסיף עוד מסמכים, כבר תוכלו להכין אותם מראש, לפגישה הבאה שלכם עם הנוטריון לפני שלב התרגום והאימות של המסמך.

תרגום נוטריוני פורטוגזית

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים:

077-2319289

למידע נוסף בנושא תרגום נוטריוני

תרגום נוטריון צרפתית

תרגום נוטריון צרפתית

תרגום נוטריון צרפתית תרגום נוטריון צרפתית במרכוס ושות' עורכי דין ונוטריונים שירותי תרגום נוטריון בשפה הצרפתית במרכוס ושות' עורכי דין ונוטריונים – שירותים מהירים ואיכותיים

קרא עוד »
תרגום נוטריון צרפתית

שירותי תרגום נוטריוני לספרדית

שירותי תרגום לספרדית שירותי תרגום נוטריוני לספרדית – כל סוגי המסמכים מחפשים מתרגם לספרדית מעברית? שירות נוטריון ספרדית במרכז לשירותים נוטריונם הנו שירות מהיר ומקצועי

קרא עוד »

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ ללא התחייבות

שירותים נוספים

חיפוש באתר