לשיחת ייעוץ חייגו:

שירותים נוטריונים בחיפה

מחפשים שירותים נוטריונים בחיפה? אנו במרכוס ושות' עורכי דין ונוטריונים מציעים לתושבי חיפה והסביבה שירותים נוטריונים מתקדמים הכוללים אפוסטיל בחיפה, ייפוי כוח והסכמי ממון – כל הכנת המסמכים הדרושים לתושבי חיפה והאזור, שירותי אפוסטיל וחתימות אפוסטיל בחיפה ועוד. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים. נוטריון בחיפה – רן מרכוס נוטריון.

מיהו נוטריון?

נוטריון הוא עורך דין המוסמך לעסוק בתחומו מטעם משרד המשפטים. תחומו עוסק בטיפול במסמכים: עריכת מסמכים חדשים, חתימה על מסמכים קיימים ואישור מסמכים. בסל העבודות שלו ניתן למצוא תרגום מסמך, בניית מסמך מהיסוד, ואימות מסמך קיים.

האם כל עורך דין יכול לבקש ממשרד המשפטים הכשרה זו?

לא. על העורך דין לעמוד בתנאים אותם מציבה לשכת עורכי הדין, ולקבל את האסמכתא ממשרד המשפטים: עליו לעסוק בתחום עריכת דין 10 שנים, להיות אזרח ישראל, ללא עבירה שיש עמה קלון, וללא השעיות מלשכת עורכי הדין. כמו כן, מרגע קבלת האישור לעסוק בתחום ממשרד המשפטים, יירשם העורך דין בספר הנוטריונים של לשכת עורכי הדין כנוטריון.

מהן סמכויותיו של עורך דין מסוג נוטריון?

סמכויותיו רבות. להלן רק רשימה חלקית: קבלת תצהיר ואישורו, עריכת ואישור צוואה, עריכת ואישור הסכם ממון בין בני זוג, אימות הסכם ממון קיים, תרגום כל סוגי התעודות וחתימה על תרגום זה, ביצוע עבודות בתחום מסמכי ייפוי כוח, חתימה על מסמך המאשר כי אדם מסוים נמצא בין החיים, על מנת שהרשויות במדינה מסוימת יוכלו להעביר על שמו כספי פיצויים, ועוד.

במה סמכויות אלה יסייעו לי בחיי היום יום?

במידה ותצטרך הנחה בארנונה מטעמי הכנסה, תזדקק לתצהיר נוטריוני המעיד על כך, במידה ותהיה נשוי ותקים עם אשתך חשבון בנק משותף – רצוי שייערך ביניכם הסכם ממון למניעת אי הבנות במקרה חירום, במידה ותבקש לקנות דירה, הבנק יבקש חתימה נוטריונית על מסמכי ייפוי הכוח שברשותך, ובמידה ומשפחתך נמנית עם ניצולי השואה, ויש למבוגרים מביניכם תעודות המעידות כי הם היו אזרחי גרמניה, ותהיו מעוניינים בפיצויים, ממשלת גרמניה תדרוש הוכחה כי הניצולים בין החיים, אחרת היא תסרב להעביר את סכומי הפיצויים על שמם. אישור זה יסופק אך ורק בידי נוטריון, ויוכר בגרמניה כהוכחה רשמית להיותם בין החיים.

מהיכן משרדך פועל?

משרד הנוטריון שלנו פועל בחיפה. משרד נוטריון בחיפה יבצע עבורך את כל המשימות הנדרשות מנוטריון. השירותים שלנו כוללים: חתימות אפוסטיל, תרגום נוטריוני לשפות זרות (אנגלית, צרפתית, ספרדית ועוד), מסמכי ייפוי כוח, מסמכי הסכמי ממון ועוד. משרד נוטריון בחיפה ידאג לאמת ובמידת הצורך – לאשר מסמכים שלך, לערוך מסמכים חדשים, לתרגם מסמכים קיימים, ואף לאשר תרגומים של מסמכים קיימים. משרד נוטריון בחיפה נגיש וזמין גם בדואר, ואין צורך לסור למשרד על מנת לקחת את המסמכים. הם ישובו אליך בדואר, חתומים עם חותמת נוטריון מוכרת, הנקראת חותמת אפוסטיל.

נוטריון בחיפה – תרגומים נוטריונים מקצועיים של מסמכים למגוון שפות: אנגלית, צרפתית, רוסית, אוקראינית, ערבית, ספרדית, איטלקית ושפות נוספות.

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים: 073-3606825

חיפוש באתר

מאמרים נוספים בנושא שירותים נוטריונים

נוטריון גבעתיים

נוטריון גבעתיים נוטריון גבעתיים הוא למעשה עורך דין, שיש לו וותק רב במקצוע, לפחות של עשר שנים, והוא קיבל את ההסמכה לעבוד כנוטריון מוועדה מיוחדת

קרא עוד »
הסכם ממון לאחר נישואין

נוטריון בתל אביב

נוטריון בתל אביב הוא עורך דין שיש לו ותק של למעלה מעשר שנים במקצוע. מלבד זאת, על מנת להפוך לנוטריון מוסמך על עורך הדין לקבל

קרא עוד »