לשיחת ייעוץ חייגו:

השירותים שלנו

משרד עורכי הדין ונוטריון רן מרכוס מתגאה במתן מגוון רחב של שירותים משפטיים חיוניים,
המיועדים בקפידה לענות על הצרכים המגוונים של לקוחות המחפשים אימות משפטי של מסמכים.

אימות חתימה

המרכז לשירותים נוטריונים של רן מרכוס מספק שירות אימות חתימה. תהליך זה כולל השוואה קפדנית של נוטריון ציבורי בין חתימה על מסמך לבין חתימה אותנטית ידועה כדי לאשר את הלגיטימיות שלה. אימות חתימה, חיוני למסמכים משפטיים שבהם האותנטיות של זהות החותם היא קריטית. שירות זה מבטיח שהחותם הוא אכן מי שהוא טוען שהוא, ומונע הונאה וסיבוכים משפטיים אחרים.

ייפוי כוח

שירות ייפוי כוח מאפשר לאנשים למנות מישהו אחר לקבל החלטות משפטיות או פיננסיות בשמם. כלי זה הוא בעל ערך רב עבור מי שעשויים להיות בלתי זמינים או חסרי יכולת וזקוקים לאדם מהימן שיפעל במקומם. הנוטריונים שלנו מבטיחים שתהליך זה יתבצע בדיוק ובחוקיות המרבית, ויספקו שקט נפשי בכך שעניינכם נמצאים בידיים מסוגלות.

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך מרחיב את הרעיון הבסיסי עוד יותר בכך שהוא נשאר בתוקף גם אם הממנה הופך ללא כשיר נפשית. שירות קריטי זה מבטיח שהסוכן הממונה יוכל להמשיך לנהל את ענייני הממנה, לרבות החלטות פיננסיות ובריאותיות, בכל מצב. הנוטריונים שלנו במשרד רן מרכוס ושות' מספקים הנחיות ויסודיות בהכנת מסמך חיוני זה, תוך הבטחה שהוא עומד בכל הדרישות החוקיות ומשקף במדויק את רצונות הממנה

אימות העתק נאמן למקור

אימות העתק נאמן למקור, הוא שירות הניתן לאלו הזקוקים להוכיח את המקור העתק מסמך. הנוטריונים שלנו משווים בקפידה את המסמך המקורי להעתק שלו, ומאשרים שהאחרון הוא העתק נאמן, שלם ומדויק. שירות זה חיוני לעתים קרובות עבור תהליכים משפטיים, בקשות אקדמיות ועניינים בינלאומיים, ומבטיח שהמסמכים המועתקים יהיו תקפים ואמינים כמו המקוריים שלהם.

אפוסטיל

אפוסטיל חשוב לאלה הדורשים הכרה בינלאומית במסמכים שלהם. אפוסטיל מאשר את האותנטיות של מקור המסמך, ומאפשר להשתמש בו במדינות החברות באמנת האפוסטיל של האג. הצוות שלנו מוודא שהמסמכים של הלקוח מעובדים כראוי, ומקל על עסקאות בינלאומיות חלקות, נסיעות או תהליכים משפטיים מעבר לגבולות.

הסכם קדם נישואין

הוא מסמך משפטי שנוצר לפני הנישואין, המפרט כיצד יחולקו הנכסים במקרה של גירושין או פרידה. הנוטריונים שלנו מסייעים לזוגות לנסח הסכמים ברורים והוגנים, תוך הבטחת כיבוד רצונותיהם של שני הצדדים והגנה משפטית עליהם. שירות זה מספק שקט נפשי ומאפשר לזוגות להיכנס לנישואין בביטחון בעתידם הכלכלי.

עדות למסמך סחיר

עדות למסמך סחיר כולל אימות מסמכים כגון שיקים, שטרות חוב ושטרות חליפין. הנוטריונים שלנו מאמתים את המקור של מסמכים אלה ומבטיחים את תוקפם בעסקאות פיננסיות. שירות זה חיוני הן ליחידים והן לעסקים, ומאפשר פעולות פיננסיות מאובטחות ומוכרות מבחינה משפטית.

אישור חיים

הוא שירות נוטריוני המתעד רשמית את קיומו של אדם במועד מסוים. זה נדרש לעתים קרובות עבור קרנות פנסיה, תהליכי ירושה או עניינים משפטיים הכרוכים באנשים נעדרים. הנוטריונים שלנו מספקים שירות מהיר ומכובד, ומבטיחים כי עניינים משפטיים וכספיים הכרחיים יוכלו להתקדם ללא דיחוי. משפטיים ופיננסיים הכרחיים ללא עיכוב.

אישור עריכת מלאי

אישור עריכת מלאי הוא שירות חיוני לניהול עיזבון, במיוחד במקרים של צוואות וירושות. הנוטריונים שלנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מנהלי עיזבון או נציגים משפטיים כדי לתעד ולאמת בדיוק את רשימת הנכסים המפורטת בעיזבון. צעד חיוני זה מבטיח שתעודת המלאי תקפה מבחינה משפטית, ומקל על תהליך החלוקה.

ארכיב נוטריוני

שירות ארכיב נוטריוני מספק שיטה מאובטחת ומוכרת משפטית לתחזוקת מסמכים קריטיים. הנוטריונים שלנו מבטיחים שמסמכים חשובים, כגון חוזים, שטרות ורישומים היסטוריים, לא רק מאוחסנים כראוי אלא גם נושאים את החותם הנוטריוני, המאשר את מקורם ושלמותם לאורך זמן. שירות זה הוא בעל ערך רב לשימור רשומות אישיות, משפטיות ועסקיות.

תצהיר נוטריוני

הוא שירות חיוני לאנשים שצריכים להצהיר הצהרה או הצהרה בשבועה לצורכי משפט. הנוטריונים שלנו מאמתים תצהירים אלה, ומבטיחים שהם מחייבים מבחינה משפטית. שירות זה חיוני לתיקי בית משפט, סכסוכי נדל"ן והליכים משפטיים אחרים שבהם נדרשת עדות בשבועה.