לשיחת ייעוץ חייגו:

נוטריון ביטקוין

שירותי ביטקוין נוטריוניים

מהו מטבע הביטקוין?

ביטקוין הוא מטבע אינטרנטי דיגיטלי שנוסד בשנת ,2009 ומטרתו היא לחסוך את עלות התיווך בין קונה למוכר, כלומר כאשר מבצעים רכישה כלשהיא חברת האשראי לוקחת מס מסוים על שירות העברת הכסף בין הקונה למוכר, אמנם זהו מחיר סמלי אבל כאשר מתבצעת מכירה גדולה זה יכול להגיע לסכומים גבוהים. לכן מטבע זה נועד בכדי לחסוך את המס הזה. נסיקתו של מטבע זה היא בזכות המשבר הכלכלי בין ארה"ב לבין מדינות קטנות יותר, זו הייתה פריצת דרך גדולה למטבע. אנו במרכוס ושות' עורכי דין ונוטריונים מודעים לכך שככל שגובר השימוש במטבע זה, יעלה הביקוש לייעוץ ותרגום נוטריוני בתחום. אנו במרכוס ושות' עורכי דין ונוטריונים מציעים לכם שירותי נוטריון ביטקוין אשר יעניק לכם ייעוץ והכוונה לשימוש הנכון במטבע, ומענה לכל שאלה.

ביטקוין נוטריון

מה השימושים שלו?

עם מטבע ביטקוין ניתן להמיר כסף, כאשר מסתובב בעולם לא צריך להיסחב עם שטרות זרים וכאשר רוצים לרכוש משהו צריכים ללכת למקום ולהמיר את הכסף, הביטקוין עושה לנו חיים קלים יותר. בעזרתו ניתן להציע מוצרים או שירותים מסוימים ותמורתו לקבל ביטקוינים ובהם ניתן לרכוש מוצרים שרוצים. את המטבע ניתן לאחסן על המחשב האישי, וניתן לשלם איתו באינטרנט בכל העולם עם עמלות מזעריות מאוד. בעזרת המטבע ניתן לבצע העברות כספיות בקלות וביעילות. מכיוון שמדובר במטבע עם שימושים שונים והרגלים צרכניים מיוחדים, אנו במרכוס ושות' עורכי דין ונוטריונים נשמח לעמוד לרשותכם עם נוטריון המעניק לכם פתרונות יצירתיים לשימוש במטבע.

יתרונות הביטקוין

הביטקוין אינו מבוזר וזוהי תכונתו העיקרית, הוא אינו שייך לאף חברת סליקה ובכך אין סכנה שפרטים אישיים של מעביר המטבע יזלגו לידיים לא נכונות ויבצעו שימוש להרע בו. כמו כן אין חשש שתהיה תקלה במערכת ואז לא תהיה אפשרות להשתמש במטבע. כך ניתן לנהל את הכספים באופן עצמאי מבלי להיות תלויים במישהו כמו הבנק או חברת סליקה. המטבע אנונימי ולא ניתן לעקוב אחריו כך ישנה פרטיות למשתמשים בו. עם הביטקוין אי אפשר להיכנס לחובות מפני שמחליטים על סכום מסוים ואותו משלמים ולא מעבר לכך גם מס על העברת כסף אינו קיים כך שאין אפשרות לחרוג מעל הסכום הנקוב. מכיוון שאין מספר חשבון או פרטים מסוימים על האדם שמעביר את הכסף כך לא ניתן לעקל את החשבון.

נוטריון ביטקוין

למידע נוסף בנושא שירותי נוטריון

נוטריון ברחובות

מאמר זה ידון בסוגיה מיהו נוטריון, והאם כל עורך דין הוא בהכרח נוטריון ? לאחר מכן, נפרט את סמכויותיו של הנוטריון, נפרט על העבודות השוטפות

קרא עוד »

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ ללא התחייבות

שירותים נוספים

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים:

077-2319289

חיפוש באתר