לשיחת ייעוץ חייגו:

אישור תרגום נוטריוני – כל המידע

תרגום נוטריוני הוא תרגום שנעשה או אושר על ידי נוטריון. המשמעות היא שגם אם הוא נעשה על ידי אדם אחר, אך אושר על ידו, זהו תרגום נוטריוני. על מנת שהתרגום שלכם יזכה באישור נוטריוני, על הנוטריון להסיק שהמילים המובעות בטקסט שבשפה המתורגמת יכוונו לאותו המסר של הכתוב בשפה המקורית, גם אם לא בוצע תרגום מילה במילה. ברוב שפות תבל, תרגום מילה במילה עשוי לא פעם דווקא לשנות את משמעות הכתוב, ולכן בדיוק נדרשת בדיקה נוטריונית על מנת לוודא שהיא זהה. בפועל, תרגומים נוטריוניים נדרשים בנסיבות רשמיות בהן אזרחים באים במגע עם ישויות זרות הדורשות בשפתן את מסמכיהם.

תרגום נוטריוני של מסמכים עבור משרדים של מדינות החייבות בפיצויים לאזרחים

במדינות שונות דוגמת גרמניה חלה חובת תשלום פיצויים לנפגעי מלחמה ועוולות נוספות. משרדי המשפטים באותן מדינות דורשים אישור שהאדם המפוצה עודנו בחיים, שכן הפיצויים לא נועדו עבור צאצאיו אלא רק עבורו. עם תרגום נוטריוני ניתן להפיק מרישום של מרשם האוכלוסין בישראל – מסמך מתורגם המאשר כי האדם הזכאי עודנו חי.

תרגום נוטריוני של מסמכי לימודים ואישורי השמה

לא מעט מאתנו מבקשים לעשות רילוקיישן מישראל, בין לשם לימודים ובין לשם מעבר למקום עבודה אחר. מוסדות אלה עשויים לבקש אישורים שהמועמד למד הכשרה מסוימת או חומר לימוד מסוים, או עסק בעברו באיזושהי משרה ייחודית מתבקשת. תרגום נוטריון מאשר לאותם מוסדות שהמועמד אכן היה במסגרות הללו, וגם מאשר את הציונים או את רמת ההערכה, או האם הוא סיים בהצטיינות או לא. תרגום נוטריון, במקרה זה, מציג למוסדות הקולטים בחו"ל מיהו המועמד שמבקש להתקבל אליהם.

תרגום נוטריוני רשמי לבקשת מוסדות מדיניים זרים בעת רילוקיישן

עוד תרגום נוטריון שמאד מקובל להזמין הוא עבור המוסדות המדיניים במדינה הזרה אליה מהגר הישראלי שמבקש לעשות רילוקיישן. תרגום נוטריון זה נוצר לבקשת אותם מוסדות. הם עשויים לבקש גיליון פלילי חלק (ללא עבר פלילי) מהמשטרה, תוצאות בדיקות רפואיות תקינות מתורגמות, ועוד. תרגומים נוטריוניים אלו תלויים במדינה אליה מבקש הישראלי להגר, שכן הנהלים שונים וייחודיים לכל אחת מהן. יחד עם זאת, סעיפי אי עבר פלילי ובריאות תקינה בהחלט מייצגים את רובן המכריע.

אישור תרגום נוטריוני – כל המידע

למידע נוסף בנושא תרגום נוטריוני

צרו עמנו קשר וקבלו ייעוץ ללא התחייבות

שירותים נוספים

צרו עמנו קשר לפרטים נוספים:

073-3606825

חיפוש באתר